+38 (050) 788-18-68

balukhguitars@gmail.com


CARVIN GUITARS

Вже 70 років поспіль KIESEL і Carvin guitars виготовляють високоякісні гітари, бас-гітари, грифи для гітар, аксесуарі для професійних музикантів та аматорів. Гітари чи електрогітари Carvin ви не знайдете в кожному магазині музичних інструментів. Особливостями цього бренду є те, що гітари виготовляються безпосередньо під замовлення покупця, це дозволяє компанії встановлювати мінімальні ціни на професійні гітари власного виробництва.

Kiesel був заснований в 1946 році Лоуелл Kiesel як Л. С. Kiesel компанія в Лос-Анджелесі.

В 1949 році Kiesel змінив назву компанії на Carvin. Свій виробничий шлях компанія почала з виробництва аксесуарів для гітар, та виготовлення деяких частин гітар.

В 1960 році Carvin випускає гітари, що в більшості складаються з компонентів виробництва Höfner. І тільки в 1970 році починає створювати власні гітари.

У 1988 році гітари і бас-гітари Carvin змінюють дизайн. І вже в 1995 році в Сан-Дієго відкривається завод з виробництва Carvin гітар. Впродовж всього часу розвитку компанії було розроблено та протестовано безліч нових опцій та різноманітних варіантів деревини, з якої виготовляються гітари, електрогітари, акустичні гітари, бас-гітари. З 2015 року Carvin guitars випускають гітари під двома брендами KIESEL та Carvin в кількості більше 5000 гітар та бас-гітар в рік. Кожна модель гітари, електрогітари цих брендів має свої особливості та оригінальне оздоблення.Goods of Brand

VIEW DETAIL електрогітара Carvin Jason Becker JB24

CARVIN - Jason Becker JB24

2650